SPACE TOWER - Шафа для запасів, що відповідає найвищим вимогам

Шафа для запасів Blum створює великий обсяг корисного простору і забезпечує зручний доступ до вмісту з усіх боків і це комфортне і ергономічне рішення для зберігання запасів як в коморі, так і в кухні. Розміри шафи SPACE TOWER можуть варіюватися під індивідуальні потреби.

 

Зручний доступ з різних сторін

Завдяки повному висунення ящиків запаси, що зберігаються в SPACE TOWER, зручно виймати з усіх боків – зліва, справа, зверху і навіть спереду.

різноманітність можливостей

Шафа SPACE TOWER від Blum може бути різної висоти, ширини і глибини в залежності від потреб власника меблів

 
 

Можливості розміщення різноманітного вмісту

SPACE TOWER дозволяє найкращим чином використовувати наявний простір для зберігання всіх запасів в одному місці.

Сумісність з будь-якими системами висунення

Системи висунення LEGRABOX і TANDEMBOX відкривають різноманітні можливості для дизайну шаф SPACE TOWER. В залежності від побажань клієнта всі меблі на кухні можна оформити в єдиному стилі.

 
 

SPACE TOWER і Чотири технології руху

Різні технології руху роблять використання SPACE TOWER ще більш зручним. Завдяки електричній системі SERVO-DRIVE ящики відкриваються автоматично, досить легкого дотику до фасаду. Система амортизації BLUMOTION забезпечує м'яке і безшумне закривання. Як механічної альтернативи для відкривання можна використовувати TIP-ON BLUMOTION. Двері без ручки можна відкрити за допомогою системи TIP-ON.

SPACE TOWER - Монтаж майже без інструменту

Шафа для запасів SPACE TOWER створюється на основі стандартного асортименту фурнітури Blum. Він може бути виготовлений на основі систем висування з металевими боковинами TANDEMBOX або LEGRABOX, або на основі дерев'яних ящиків з направляючими MOVENTO або TANDEM. Наші поради з проектування допоможуть зробити будь-яку шафу для запасів SPACE TOWER максимально функціональним. При складанні немає необхідності в спеціальному розкрої дна і задньої стінки.

 
Полиці і внутрішні ящикиУ верхньому рівні шафи рекомендується використовувати полки для кращого огляду вмісту спереду. В середньому і нижньому рівнях ящики забезпечують зручний доступ до вмісту з трьох боків.
 
Довільне розташування ящиківУстановка ящиків на різній висоті надає додатковий простір зверху для зберігання високих предметів, наприклад, пляшок з напоями або коробок з пластівцями.
 
Установка петлі над нижнім ящикомЯкщо встановити нижню петлю вище, найнижчий ящик можна змістити вниз до упору. Таким чином кожен сантиметр корисної простору буде використаний за призначенням.

SPACE TOWER - Різноманітні можливості на основі стандартного асортименту Blum

Вся встановлена в SPACE TOWER фурнітура входить в наш стандартний асортимент фурнітури BLUM. Він може бути виготовлений на основі систем висування з металевими боковинами TANDEMBOX або LEGRABOX, або на основі дерев'яних ящиків з направляючими MOVENTO або TANDEM. Це дозволяє оформити всі меблі на кухні в єдиному стилі, а також відкриває простір для створення індивідуального дизайну всередині шаф.

 
LEGRABOX freeВставки з прозорого скла забезпечують прекрасний огляд запасів в ящиках LEGRABOX free.
 
LEGRABOX pureВсі комплектуючі LEGRABOX pure виготовлені з одного матеріалу і витримані в єдиній кольоровій гамі.
 
TANDEMBOXTANDEMBOX дає можливість вибрати з трьох типів ящиків.

Файли для завантаження

PDF | 226 KB | 04-10-2017
PDF | 1 MB | 07-17-2017

Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час