Демонстраційна зала і

«тест-драйв» кухонних меблів у Дніпрі

Рух можна відчути

Демонстраційний зал

У нашій демонстраційній залі Ви можете випробувати все на власному досвіді. Представники компанії Blum завжди готові відповісти на всі Ваші питання про проектування кухні, її ергономічності та комфорту і про вибір фурнітури. Крім того, в демонстраційному залі усі вироби Blum можна протестувати на практиці. Сьогодні ж домовтеся про особисту зустріч і заходьте до нас разом з Вашим виробником меблів або архітектором! Меблі в нас вже є! Привозьте себе та перевіряйте на зручність обране Вами розташування меблів та їх наповнення.

 
 

Якість руху від БЛЮМ – якість життя

Меблева фурнітура Blum, орієнтована, насамперед, на власника меблів. У нас продається фурнітура, яка перетворює використання меблів в справжнє задоволення!

Протягом багатьох років ми намагаємося враховувати потреби власників кухонь в Дніпрі та інших містах України. Наші консультанти готові продемонструвати нові розробки фурнітури компанії Blum, які зроблять вашу кухню ще більш зручною в експлуатації. Зрештою, кухня повинна бути не тільки красивою, але і функціональної.

"Тест-драйв" кухонь

За допомогою пересувних корпусів, під час безкоштовного "тест-драйву" кухні, можна самостійно зібрати майбутню кухню. Це унікальна можливість вже на стадії проектування подивитися, як буде виглядати Ваша нова кухня.

Завдяки демонстраційній залі, виробник компанія Blum, та представник, Жариков і Ко., допомагає своїм клієнтам створити функціональну кухню. Приходьте в наш салон меблевої фурнітури BLUM - ми завжди будемо раді допомогти Вам.

 
 

Відмінні риси функціональної кухні

Простір. Кухонні меблі повинні надавати досить корисного простору, щоб усі предмети знаходилися на своєму місці і завжди були під рукою. Незалежно від площі кухні фурнітура Blum дозволяє оптимально використовувати наявний простір відповідно до індивідуальних потреб кожного клієнта.

Рух. Меблі на кухні використовуються особливо інтенсивно і тому повинні бути найбільш зручними в експлуатації. Зробити кухонні меблі зручними допоможе фурнітура Blum. Наприклад, ящики Blum дуже легко відкриваються завдяки електричній системі SERVO-DRIVE, плавно рухаються, м'яко і безшумно закриваються завдяки амортизатора BLUMOTION.


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час