Про підіймальний механізм AVENTOS HK TOP

AVENTOS HK top - ідеальне рішення для меблів, адже у ньому все продумано до деталей. Поворотний підіймач має невеликі розміри, але вражає багатьма вбудованими функціями, э функціональними можливостями та лаконічним дизайном.

Габарити корпусу

Для корпусів від 205 до 600 мм заввишки і до 1800 мм завширшки.

 
 

Зменшені розміри

AVENTOS HK top непомітно вписується у верхні корпуси. Цей підіймач вже неодноразово нагороджено відзнаками за мінімалістичний дизайн.

Багато вбудованих функцій

Інтегровані функції - захист від ненавмисного спрацювання важеля та обмежувач кута підіймання - допомагають під час виготовлення й монтажу AVENTOS HK top. Також під час користування відчуєте, як легко підіймаються й опускаються навіть великі та важкі фасади.

 
 

Компактний асортимент

Тільки 4 типи силових механізмів для будь-якої конструкції. Силові механізми та кріплення фасаду є симетричними.

Дизайн фасадів

Фасади можуть бути з дерева, а також із широкого чи вузького алюмінієвого профілю. Із EXPANDO T можна використовувати фасади від 8 мм завтовшки.

 
 
 

Заглушки

Заглушки доступні у кольорах білий шовк, світло-сірий і темно-сірий. Це додатково підкреслює індивідуальний дизайн підіймача.

 
 
 

Технології руху

BLUMOTION подбає про те, щоб закрити м'яко й тихо. Всю кухню або окремий корпус можна обладнати електричною технологією руху SERVO-DRIVE. Фасади без ручок піднімете з TIP-ON, механічною технологією руху.


Файли для завантаження


Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час