CABLOXX - центральний замок

Особисті речі, конфіденційні документи, дорогий товар потрібно ховати? Меблі з центральним замком - краще рішення, затребувана в багатьох сферах. CABLOXX забезпечує додаткову надійність високоякісних меблів і відкриває широкі можливості для дизайну.

 

Універсальне рішення

Центральний замок Blum, виробництва Австрія використовується багатьма, як якісна меблева фурнітура. Таке рішення відкриває різноманітні можливості для дизайну меблів. Його можна використовувати c LEGRABOX, TANDEMBOX, MOVENTO або TANDEM. Корпуси можуть бути різної висоти і ширини. Також можна застосовувати різні варіанти висот ящиків.

Захист від несанкціонованого доступу

Захист від небезпечних предметів і надійне зберігання важливих речей виконує замок КАБЛОКС – завдяки вбудованому замку ящики надійно замкнені і захищені від несанкціонованого доступу.

 
 

Вбудована блокування від перекидання

Функція замикання надає свободу планування і безпеку використання окремо стоїть меблів. Вона запобігає одночасне відкривання кількох ящиків і тим самим перешкоджає перекидання корпусу, наприклад в високому пеналі або комоді.

Одне рішення для втілення безлічі ідей

- захист коштовностей,
- захист документів,
- захист від перекидання при одночасно відкритих всіх ящиках...

Одне рішення для втілення безлічі ідей

 
 
Всі технології руху З центральним замком Blum можна використовувати всі технології руху: BLUMOTION, SERVO-DRIVE, TIP-ON, TIP-ON BLUMOTION.
 
чотиривимірна регулювання Можливості регулювання по висоті, ширині, нахилу і глибині зберігаються в повному обсязі.

Файли для завантаження

PDF | 4.58 MB | 04-28-2018
PPT | 14.03 MB | 07-20-2018

Задати питання

Публікації

Корисна інформація, статті та відповіді на Ваші питання

Не знайшли те, що шукали?

Скористайтеся пошуком по каталогу, який заощадить вам час